Sākums
Ziedojumi
Saites

Aptaujas
Vai bieži apmeklējat baznīcu?
katru nedēļu
aptuveni reizi mēnesī
dažas reizes gadā
tikai īpašās reizēs
  rezultāti »

"Ja Tas Kungs tā gribēs,
mēs dzīvosim un darīsim to un to.”
(Jēk. 4:15)

Darbdienas vakara  lūgšanas plkst.  18:00

Ikviens kuram ir interese par Kristu un kristietību,tiek laipni aicināts uz Iesvētes mācībām pie mācītāja.

Aizputes ielā 10, Priekule.

````````````````````````````````

Jaunākās ziņas!

Saistībā ar ierobežojumiem uz Lieldienu dievkalpojumu ir jāpiesakās iepriekšs.
Pa telefonu 26576197

Paldies Dievam šo gadu esam varējuši uzsākt ar atvērtiem Dievnamiem, un varam cerēt, ka no Dieva žēlastības arī turpmāk svētdienās varēsim atvērt savu Dievnamu durvis, jo pagaidām vēl svētdienā Dievnamā drīkst!!! ienākt.

Sakarā ar ierobežojumiem kas paredzēti līdz 11. janvārim dievkalpojumu apmeklētāju skaits ir ierobežots līdz 20% no vietu skaita, tas nozīmē, ka mūsu dievnamā var atrasties apmēram 20 cilvēki.

Tāpēc diemžēl ir tāda situācija, ka lai neradītu kādus pārpratumus, sarūgtinājumus un pārmetumus uz Kristus dzimšanas svētku dievkalpojumiem 24, 25 un 26 decembrī vajadzēs pierakstīties, telefoniski piesakoties pie mācītāja : 26576197 vai pa e-pastu piltene.baznica@inbox.lv pierakstīšanās sākas 10. decembrī.

Sekosim līdzi informācijai !!!!

Jūs esat pasaules gaišums; pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta,”- tā par saviem ļaudīm saka Jēzus (Mat. 5:14). Vai zināt kurā Latvijas pilsētā iebraucot, jau no tālienes var ieraudzīt skaisto, balto baznīcas torni? Tā ir Priekule un Priekules Ev. luteriskā baznīca.

Dievs parādījis milzīgu brīnumu Savā žēlastībā Pats atjaunojot mūsu dievnamu, kas Otrā Pasaules kara laikā bija pārvērsts drupās. No 1993. līdz 1998.g. ar draudzes locekļu, pilsētas iedzīvotāju un sponsoru palīdzību, caur Dieva žēlastību tika atjaunots dievnams, un interjers izveidots kā Rīgas amatniecības skolas 1.Sakrālās mākslas nodaļas studentu  diplomdarbs.

2005.g. saņemtais valsts finansējums palīdzēja noslēgt baznīcas rekonstrukciju ar kāpņu un skatu laukuma izveidošanu tornī.

Mūsu draudzē uz 2013.gada 1.janvāri ir 181 reģistrēts draudzes loceklis, mācītājs Kārlis Puķītis, draudzes priekšnieks Mārtiņš Cukurs. Darbojas arī koris, svētdienas skola un diakonija. Pēc 2012.gada draudzes statistikas datiem, mūsu svētdienas dievkalpojumos vidēji piedalās 48 dievlūdzēji.

Mūsu baznīcā Priekulē katru otrdienas un ceturtdienas rītu plkst. 8.30 ikviens tiek aicināts uz rīta svētbrīdi. Trešdienās 13:30 notiek svētbrīdis Priekules slimnīcas kapelā.

Draudzes nams, kas ilgus gadus kalpoja kā dievnams, tagad dod iespēju veidot jaunas aktivitātes. No 2004. februāra draudze atbalsta AA (Anonīmo Alkoholiķu) un Al –Anon (Alkoholiķu tuvinieku) sapulces, atvēlot telpas katru otrdienu plkst. 18.00.

Ja vēlaties pievienoties mūsu draudzei, kristīt savu bērnu, laulāties, vai arī kristīgi izvadīt kādu savu piederīgo, apmeklējiet sadaļu "SVĒTDARBĪBAS".

Kontaktu forma
* Vārds: